В огляді зібрані кращі каталоги сайтів, в які варто додати свій ресурс. Велика їх частина-безкоштовні білі каталоги, які не вимагають розміщення зворотних посилань і в свою чергу ставлять пряме посилання на ваш проект.

Кращі каталоги сайтів і рейтинги (10 ресурсів)

Крім каталогів, має сенс реєструвати сайт в рейтингах. Вони також дають зворотне посилання і дозволяють отримувати трафік.

Україна сьогодні

Каталог підприємств» Україна сьогодні » включає опис понад 35 тисяч провідних українських компаній. Зручний рубрикатор по регіонах і галузях промисловості, описи та адреси українських компаній.

Kontrakt

Портал безкоштовних оголошень КОНТРАКТ — ділові оголошення, пропозиції співпраці, Нерухомість, Послуги, Робота, вакансії, знайомства і т. д., поточні курси валют, каталог дощок оголошень, новини, зразки типових контрактів і договорів.

Mylist.com.ua

Даний Каталог створено з метою узагальнення інформації про українські сайти. Тут Ви не знайдете сайтів, створених не для людей, сайтів з нецікавою чи непотрібною інформацією (на думку адміністрації каталогу) та сайтів, що використовують пошуковий СПАМ для штучного підвищення місця сайту у результатах пошуку пошукових систем.

Bonbone

Bonbone — російський популярний каталог інтернет-ресурсів, що нараховує понад 213 тисяч сайтів СНД сегменту інтернету

Pisali.ru

Автори проекту pisali.ru постаралися описати суть проекту однією простою фразою, ось які варіанти в них вийшли:

  1. Писали.ру-це Youtube для статей,
  2. Писали.ру-це » веб2нольсмі»,
  3. Писали.ру — це блог-сервіс, який виглядає, як інтернет-газета,
  4. Писали.ру — це інтернет-газета, яка назавжди подарувала рекламні площі поруч зі статтями авторам цих статей,
  5. Писали.ру-публікуйся сам, не питай дозволу.
  6. Писали.ру — це народне ЗМІ, відкрите для будь-кого і закрите для цензури.

Користуватися просто:

  • Дивіться, що писали інші. Для вашої зручності всі матеріали відсортовані за кількістю переглядів, оцінкою і т.д. — тому все «сміття» відсіяне і ви бачите тільки найцікавіші і оцінені іншими користувачами матеріали.
  • Пишіть і заливайте фото самі. Ваш текст, фотозвіт, стаття, креатив публікується на сторінках «Писали.ру» після модерації. Однак перед цим вам треба буде пройти просту реєстрацію. Напевно у вас є, пара унікальних кадрів в фотоархіві, або звіті з якої-небудь прекрасної поїздки-заливайте, дивуйте і заробляйте.

Povezlo.su

Povezlo.su — це білий каталог сайтів. На всіх його сторінках, у всіх списках публікуються прямі посилання. Вам не треба розміщувати на своєму сайті зворотнє посилання. На головній сторінці каталогу видно відразу вся його структура за категоріями і рубриками, відображається кількість сайтів в кожній рубриці.

Це модерований каталог сайтів. Редактор перевіряє якість сайтів, всю інформацію, що додається, її відповідність тематиці. Власники сайтів отримують повідомлення від редактора: про схвалення або про відмову, про нові відгуки. Постійно працює система автоматичного очищення каталогу від непрацюючих і заблокованих сайтів. Періодично проводяться ручні перевірки цілих категорій і рубрик на предмет застарілих і непрацюючих сайтів. Інформація в каталозі підтримується в максимально актуальному стані.

Catalog.i.ua

Catalog.i.ua — це каталог сайтів зі зручною рубрикацією і пошуком. У цьому каталозі зібрані майже всі українські сайти. Безкоштовний лічильник відвідуваності.

Rang.com.ua

Rang — Каталог Веб-сайтів України з оглядом Українських сайтів, рейтингом сайтів і  відгуками відвідувачів.

Infomesto.com

Infomesto.com — онлайн каталог інтернет ресурсів, що дозволяє додати компанію абсолютно безкоштовно і без реєстрації та просунути свою компанію за допомогою одного з найпопулярніших ресурсів рунету.

UkraineCatalog

UkraineCatalog — каталог організацій України